PANDORA'NIN
AMBALAJ DÜNYASI

ÇERKEZKÖY'DE SON TEKNOLOJİ İLE KURULU
3000 M2 ÜRETİM TESİSİ

SİZ İSTEYİN
BİZ ÜRETELİM...

/

BİZDEN HABERLER

YENİ CORONA VİRÜSÜ ( COVİD-19 ) HAKKINDA

Biz Pandora Plastik San. ve Tic. Aş olarak kendimizi dünyanın geri kalanı ile ayrılmaz ve güçlü bağları olan büyük bir ailenin parçası olarak görüyoruz. Bu büyük ailenin yakın ve uzak akrabaları şu anda dünyanın hemen hemen her ülkesinde olduğu gibi ülkemizde de Corona (Covid-19) isimli virüs tehdidi altında topyekün bir mücadele vermektedir. Biz de Pandora Plastik ailesi olarak bu mücadelede üzerimize düşen görevleri elimizden gelen tüm tedbirleri alarak yerine getirme gayreti içersindeyiz. Bu mücadele kapsamında ; *Gıda üreticisi müşterilerimize yıllardır ISO22000 ve BRC sertifikaları ile tescillenmiş en üst seviyede hijyen standartlarında hizmet vermekteyiz. Bu hijyen kültürünün verdiği alışkanlıkla, mavi ve beyaz yaka tüm personelimize Covid-19 ile mücadele ile ilgili eğitim verilmiştir ve verilmeye devam edilmektedir. *Fabrika ve merkez ofisler profesyonel temizlik firması tarafından tepeden tırnağa dezenfekte edilmiş ve edilmeye düzenli olarak devam edilmektedir. Fabrika ve ofiste ihtiyaca yetecek kadar maske, el dezenfektanı, hijyen ürünleri temin edilmiştir. Bu uygulamaya rutin olarak devam edilmektedir. *Personel soyunma odaları girişlerinde, bilgi panolarında ve mailler yoluyla tüm personele Covid-19a karşı Sağlık Bakanlığının önerdiği “Koronavirüs Riskine Karşı 14 Kural” broşürü ve Sağlık bakanlığı acil ulaşım numarası ALO184 paylaşılmıştır. *Fabrika girişlerinde, üretim alanı girişlerinde , üretim istasyonlarında , depo ve sevkiyat alanlarında ; idari binada mevcut olan el hijyeni sıvısı noktaları arttırılmış ve kullanımı yaygınlaştırılmıştır. *Zorunlu olmayan iç ve dış toplantılar ileri bir tarihe ertelenmiştir. Fabrika içine mecburi girişler dışında dışarıdan paydaşların girişine kısıtlamalar getirilmiştir. Satış ekiplerinin yurt içi ve yurtdışı ziyaret programları, tüm yurtiçi yurtdışı fuar , toplantı, ziyaretleri askıya alınmıştır. Yapılması zorunlu iç toplantılar bile güvenli temas mesafesi gözetilerek yapılmaktadır. * Yeterli miktarda temin edilen ateşölçerlerle , hem dışarıdan gelmesi gereken zorunlu kişilerin hem de fabrika içi personelin ateşleri düzenli olarak ölçülmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Biz Pandora ailesi olarak tüm bu önlemlerin yeterli olamayabileceği ve bu salgının tüm dünyayı etkilemiş/etkilemekte olan yaygın bir salgın olduğu bilgisi ışığında, gücümüz-bilgimiz ölçüsünde tüm yeni önlemleri almaya devam edeceğimizi bildiriyor, bu global savaştan zaferle çıkacağımıza inanıyor ve siz saygı değer paydaşlarımızla paylaşıyoruz. Saygılarımızla

7nci Burak Bora Anadolu Lisesi Kan bağşı kampanyası

Pandora plastik olarak Burak Bora Anadolu lisesi 7nci Kan bağışı kampanyasının spomsoruyuz.

Uluslararası 2020 PACK EXPO

PACK EXPO Uluslararası ve Sağlık Ambalajı EXPO katılımcıları, tüm dikey endüstrilerden (tüketici ambalajlı ürünler (CPG) ve endüstriyel ürünler dahil) ve dünyanın 132 ülkesinden geliyor!

BİZ...

Pandora Plastik, tüm dünyaya 20 yılı aşkın bir süredir plastik enjeksiyon IML (Inmold Labeling) ambalajlar sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile, onların ihtiyaçlarını karşılayan ve hatta aşan ürünler ve hizmet sunarak güçlü pazar konumumuzu korumaya devam ediyoruz.

VİZYONER

Tutkulu ve yaratıcı insanların çalışmak istediği bir organizasyon kurmak, hayatın özel anlarında, ambalaj deneyimlerini geliştiren yenilikçi çözümleri sunmak vizyonumuzdur.

İNOVASYON

Yaratıcılık bizim yakıtımızdır. “Yeterince iyi” olmaz ise asla memnun kalmayız. Yaptığımız işlerde öncüyüz.. Büyük düşünüyor, yeni bir çığır açıyor ve riskleri buna göre alıyoruz.

GÜVENİLİRLİK

Etkileşimlerimiz gerçek ve dürüst.
Her zaman tüm iş ortaklarımız için doğru olanı yapmaya gayret edeceğiz.

TUTKUMUZ

Heyecanlarımız bulaşıcı ve ilham verici.
Standartlarımız yüksek, işimizde son derece tutkuluyuz.

PANDORA'NIN AMBALAJ KÜTÜPHANESİ

Ambalaj, içine konulan ürünü en iyi şekilde koruyan, en temiz ve en güvenilir koşullarda erişmenizi sağlayan, taşınmasını ve depolanmasını kolaylaştıran değerli bir malzemedir.

PET Ambalaj

PVC Ambalaj

PP Ambalaj

PS Ambalaj

PE Ambalaj

HDPE Ambalaj

LPDE Ambalaj

PC Ambalaj

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Pandora Plastik olarak daha temiz bir dünya için Plastik Malzemelerin daha sorumlu kullanımını tavsiye ediyor ve destekliyoruz. Boşa harcanan plastiğin doğaya olumsuz etkilerini kontrol etmek için tüm ortaklarımıza diyoruz ki ; daha az plastik kullanalım, mümkünse tekrar kullanalım ve atık plastik malzemeleri geri dönüşüm merkezlerine geri gönderelim. Unutmayın, iyi veya kötü bir plastik yoktur, Nasıl kullandığımız, tercihlerimiz ve davranışlarımız bunu belirleyecektir.

Pandora, plastiğin çevreye olumsuz etkilerini ve kirliliği önlemek için faaliyetlerini sürekli iyileştirmeyi hedeflemektedir..

• Çevresel boyutlarımızla ilgili yürürlükteki tüm yasal gerekliliklere uyuyoruz.
• Üretim faaliyetlerimizin çevresel etkilerini göz önünde bulundurarak kirliliği kaynağında önlüyoruz..


m2
Son Teknoloji Fabrika

ülke ile
Dünyaya ihracat

ünite
yıllık üretim

müşteri
ile çalışıyoruz

YENİ PROJELERİMİZ

Leziz Dondurmalara özel ambalajlar

Özel patentli hexagonal ambalajlar

Folyolanabilir gıda ambalajları

Yumuşak şeker ambalajları

Sağlıklı ürünler özel ambalajlar

İhracata yönelik özel gıda ambalajları

Dondurulmuş gıda ambalajları

Global marka ambalajları

KALİTE POLİTİKAMIZ

Pandora Plastik, tüm dünyaya 20 yılı aşkın bir süredir plastik enjeksiyon IML (Inmold Labeling) ambalajlar sunmaktadır. Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini koruyarak, kalite hedeflerimizin periyodik olarak gözden geçirilmesiyle ve geçerli tüm yasal gereksinimler çerçevesinde faaliyet göstererek bu hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

DEVAMINI OKU

Müşteri memnuniyeti şirketimizin ana mottosudur

Pandora, çok sayıda malzeme ve özellik seçeneğiyle çok çeşitli yenilikçi ambalaj formatları sunmaktadır.

Pandora Plastik tüm dünyaya, tahıl, hurma, patlamış mısır, dondurulmuş gıda, jöle, soya fasulyesi, süt ürünleri, şekerleme, baharat ve dondurma ambalajı üretmektedir.

Sektör lideri, son teknoloji makine, ekipman ve teknolojiyi kullanarak en kaliteli ambalaj çözümlerini üretiyoruz.

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Pandora Plastik'te, tüm çalışanlarımızın ''Önce İnsan'' ilkesi doğrultusunda, verimli bir şekilde çalışmaları için, karşılıklı saygı ve güvene dayanan bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. Fikri mülkiyetin sürekli gelişimİ için, bunun en önemli unsur olduğunun farkındayız.

Pandora, tam özveri ile çalışan yüksek kaliteli profesyonel kadrosu nedeniyle Pandora  Plastik'tir. Hedefimiz, bir araya gelerek, Pandora ailesi olarak şirketimiz ile birlikte, büyük bir başarıya imza atmaktır.

Pandora'daki herkes kendi işinin lideridir. Esnek organizasyonumuz her çalışanın kendi çalışmaları ile ilgili konularda, sorumluluk ve inisiyatif almalarını sağlar.

M. SERHAN KURŞUN

GENEL MÜDÜR

İBRAHİM YEREBASMAZ

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI-İHRACAT

MÜGE MARMARA

MALİ İŞLER KOORDİNATÖRÜ

SAMET ELMAZ

FABRİKA MÜDÜRÜ

ÖZKAN ERDAL

SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ

MURAT YILMAZ

BÖLGE SATIŞ SORUMLUSU

ELDAR EMİNGİL

İHRACAT UZMANI

ÇİSE SOYLUULUS

SATIŞ DESTEK UZMANI

MURAT ALKANAT

MUHASEBE SORUMLUSU

MUSTAFA ÇAĞMAN

MUHASEBE SORUMLUSU

REFERANSLARIMIZ